EuroTruck ponownie w Tychach.

 


Cieszący się bardzo dużym powodzeniem u tyszan EuroTruck, czyli specjalny pojazd promujący czerwcowe młodzieżowe mistrzostwa Europy do lat 21 w piłce nożnej, po raz trzeci pojawi się w Tychach. Tym razem towarzyszył będzie imprezie, organizowanej przez Gemini Park z okazji Dnia Dziecka.

EuroTruck pojawi się na parkingu przy Tesco w drugim dniu imprezy, czyli w niedzielę, 28 maja – dokładnie trzy tygodnie przed pierwszym turniejowym meczem grupy C na Stadionie Miejskim Tychy.

W godzinach od 14 do 19 będzie tam można m.in. sprawdzić siłę i celność strzału lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnej fotobudce UEFA EURO U21.

Tymczasem powoli dobiega końca sprzedaż biletów na tyskie mecze turnieju o mistrzostwo Europy drużyn młodzieżowych. Co prawda wejściówki na półfinał, który przy ul. Edukacji 7 zostanie rozegrany 27 czerwca, są już wyprzedane, ale miłośnicy futbolu mogą jeszcze postarać się o ostatnie bilety na mecze Niemców z Czechami (18 czerwca), Czechów z Włochami (21 czerwca) i Czechów z Danią (24 czerwca). Można je kupić za pośrednictwem portalu https://u21poland. kupbilet.pl/w cenie 25 i 15 złotych.


Źródło : TYSKI Informator Samorządowy NR 17/498