Tyscy chirurdzy chcą pomóc bezpłatnie oszpeconym butelką dziewczynom.

 


Zostały oszpecone, winowajcy szukały na własną rękę. Znaleźli go internauci, teraz pomogą chirurdzy plastyczni.

Udało się odnaleźć mężczyznę, który miał oszpecić zbitą butelką twarze dwóch dziewczyn w Katowicach. Okazało się, że siedzi areszcie w związku z inną sprawą.

Do zdarzenia doszło 1 kwietnia ok. godz. 3.30 w pobliżu przystanku autobusowego przy ulicy Piotra Skargi w Katowicach. Trzy kobiety i dwóch mężczyzn wracało z jednego z klubów.
W pewnym momencie podeszli do nich trzej nieznani mężczyźni. Jeden z nich zaczepił kobietę mówiąc, że ma z nim iść. Gdy odmówiła między grupami doszło najpierw do utarczek słownych, a potem do szarpaniny.
Kobiety chciały rozdzielić mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich, trzymający w ręce butelkę z piwem, rozbił ją i zadawał ciosy. 18-latka została zraniona w policzek, natomiast jej 24-letnia koleżanka w brodę.

Policja nie mogła znaleźć sprawcy, więc poszkodowane same podjęły się poszukiwań. Dzięki internetowi, szybko udało się rozpoznać napastnika. Szybko znaleźli się lekarze, którzy pomogą dziewczynom. Chirurdzy z Warszawy i Tychów (Medicus Estetic) chcą zająć się ich bliznami bezpłatnie. Leczenie najprawdopodobniej będzie opierało się na szeregu zabiegów laserowych.


Źródło : http://www.tvn24.pl