Najlepsze święto w roku! Dzień Dziecka z Gemini Park Tychy.

 


Przed nami jedno z najradośniejszych świąt w roku, podczas którego dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie! Koncert Ewy Farnej, spotkanie z ReZigiuszem i Rafałem Sonikiem, pierwszym Polakiem, który wygrał Rajd Dakar oraz darmowe Wesołe Miasteczko – oto, co na tegoroczny Dzień Dziecka przygotowało powstające Gemini Park Tychy. 27 i 28 maja będzie wyjątkowym weekendem, pełnym wrażeń i radości.

Na weekend pełen atrakcji zapraszają główni goście tegorocznego Dnia Dziecka: Ewa Farna, niezwykle popularny youtuber ReZigiusz, czy zwycięzca Rajdu Dakar – Rafał Sonik. Z dwoma ostatnimi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie!

Do zabawy zagrzewać będą żywiołowe występy ciekawych wykonawców. Dla wszystkich wystąpią: niezwykle popularne na śląsku Siostry Wajs&Stonoga oraz bardzo lubiana przez dzieci Aida z Muchą w Micholocie, a także zespół Another Pink Floyd, który zaprezentuje najlepsze utwory kultowego zespołu. Nie zabraknie również pokazów iluzjonisty, brzuchomówcy i występów artystycznych z młodzieżowego domu kultury nr 1 w Tychach.

Na parkingu TESCO przy ul. Towarowej 2 w Tychach, odbędą się koncerty, wyjątkowe spotkania, ale także to, z czego dzieciaki cieszą się najbardziej – darmowe wesołe miasteczko, konkursy, animacje i wspaniały pokaz sztucznych ogni. Gemini Park zaprasza również najmłodszych uczestników na coś słodkiego – czeka 2000 darmowych porcji pysznej waty cukrowej! Rozdamy również tysiące gadżetów! Dla tych nieco starszych przygotowano stoiska na których będzie można kupić wiele smakołyków z grilla.

27 i 28 maja nie może zabraknąć Was w Tychach. Bawmy się razem i świętujmy najpiękniejszy dzień w całym roku – Dzień Dziecka, wspólnie z Gemini Park Tychy!