EURO U-21 2017. Kiedy mecze w Tychach ?

 


Na Stadionie Miejskim w Tychach zostaną rozegrane cztery mecze EURO U-21 2017. Kibice zobaczą w akcji drużyny Niemiec, Włoch, Danii i Czech. Obiekt w Tychach będzie gościł także spotkanie półfinałowe.

Obiekty w Tychach i Krakowie będą areną meczów grupy C EURO 2017. Faworytem zmagań w tej grupie będzie reprezentacja Niemiec, ale pozostałe trzy drużyny także są silne. Duńczycy w eliminacjach punkty stracili tylko z Walią. Z kolei Włosi nie przegrali żadnego spotkania w grupie i aż pięciokrotnie sięgali po tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu. Czwartym zespołem będą Czesi, którzy byli organizatorami ostatniego Euro U-21.

– Tychy kochają piłkę nożną, pokazaliśmy to już nie raz. Na tego typu imprezy przychodzą komplety publiczności. Tym bardziej na imprezę takiej rangi, przy takich gościach – jestem pewny, że trybuny stadionu będą pełne. Ponadto możemy liczyć na mieszkańców, którzy zawsze słynęli z otwartości i życzliwości. Mamy fantastyczne piwo, co dla Czechów na pewno nie jest bez znaczenia. Jestem przekonany, że wszyscy wyjadą od nas usatysfakcjonowani – zapewnia Andrzej Dziuba, prezydent Tychów.

Euro 2017. Terminarz meczów w Tychach:

  • 18.06 Niemcy – Czechy (Tychy) 18:00
  • 21.06 Czechy – Włochy (Tychy) 18:00
  • 24.06 Czechy – Dania (Tychy) 20:45
  • Półfinał: 27.06 Tychy, godz. 18:00 

 


Źródło : http://www.gol24.pl/