Wygraj bilety na półfinał Euro U21 w Tychach.

 


Kibice wykupili już wszystkie bilety na półfinałowy mecz piłkarskich mistrzostw Europy U21 na stadionie w Tychach. Wejściówki można jednak zdobyć w konkursie Cinkciarz.pl, globalnego sponsora mistrzostw.

Polska pierwszy raz organizuje turniej dla najlepszych młodzieżowych drużyn narodowych na Starym Kontynencie. Dzięki temu reprezentacja prowadzona przez selekcjonera Marcina Dornę dostała się do grona 12 finalistów bez udziału w kwalifikacjach.

Na stadionach w Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie i Tychach, finaliści podzieleni na trzy grupy rozegrają 16-24 czerwca mecze fazy grupowej. Następnie zwycięzcy grup oraz jeden z trójki wiceliderów, z największą zdobyczą punktową i najkorzystniejszym bilansem bramkowym, zmierzą się w półfinałach – 27 czerwca w Tychach oraz w Krakowie, gdzie 30 czerwca odbędzie się wielki finał mistrzostw. 

Los dał Biało-Czerwonym miejsce w grupie A, razem ze Szwecją, Słowacją i Anglią. 16 czerwca Polacy powalczą w Lublinie ze Słowacją, 19 czerwca w Lublinie ze Szwecją, a 22 czerwca w Kielcach z Anglią. Jeśli nasza reprezentacja awansuje z pierwszego miejsca, to na półfinał pojadą do Krakowa. Jeśli zaś wyjdą z drugiego miejsca – zagrają w Tychach.

Zainteresowanie tymi meczami gwarantuje naszym piłkarzom pełne wsparcie z trybun. Kibice szybko wykupili wszystkie wejściówki na grupowe spotkania Polaków oraz na półfinały i finał. Bez względu na sektor, w systemie przedsprzedaży powtarza się komunikat: “Brak wolnych miejsc”.

Bilety wraz z zestawami niespodzianek można jednak zdobyć w konkursie Cinkciarz.pl, globalnego sponsora mistrzostw. Wystarczy rysunek, bądź jakakolwiek inna praca plastyczna. Można też ułożyć wierszyk, nagrać piosenkę czy też krótki film. Od formy istotniejszy jest pomysł na połączenie trzech tematów: piłkę nożną, waluty oraz międzynarodowy charakter turnieju UEFA EURO U21. Ważne jest także to, by dorosły uczestnik konkursu zaangażował do zabawy swoje dziecko lub dzieci. Pracę konkursową należy zatytułować, a po tym opublikować na profilu Cinkciarz.pl na Facebooku z hashtagiem #DrogaNaEuro. Pracę można również wysłać na adres: konkurs@cinkciarz.pl.

Konkurs trwa od 24 kwietnia do 19 maja 2017 r. Cinkciarz.pl wyłoni zwycięzców spośród autorów najbardziej interesujących zgłoszeń. Laureaci otrzymają atrakcyjne zestawy nagród: zaproszenia na mecz UEFA EURO U21 fazy grupowej z udziałem reprezentacji Polski lub fazy pucharowej, zestawy prezentowe od Cinkciarz.pl oraz możliwość spędzenia pełnego sportowych emocji dnia na piłkarskim stadionie wspólnie z rodziną. Pełnoletni uczestnik konkursu może wygrać bilety dla wszystkich swoich dzieci oraz jeszcze jednego dorosłego opiekuna.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24 maja 2017 r. Szczegółowy regulamin oraz zasady są dostępne na stronie: cinkciarz.pl/konkurs.

Materiał wideo: https://www.youtube.com/watch?v=Sw4eZKl4ODQ

Link do informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/videos/1398329970206148/

FINALIŚCI UEFA EURO U21: Anglia, Czechy, Dania, Hiszpania, Macedonia, Niemcy, Polska (jako gospodarz), Portugalia, Serbia, Słowacja, Szwecja, Włochy 

STADIONY UEFA EURO U21: Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin, Tychy

MECZE W GRUPIE A
16 czerwca, godz. 18 Szwecja – Anglia, Kielce
16 czerwca, godz. 20:45 Polska – Słowacja, Lublin
19 czerwca, godz. 18 Słowacja – Anglia, Kielce
19 czerwca, godz. 20:45 Polska – Szwecja, Lublin
22 czerwca, godz. 20:45 Anglia – Polska, Kielce
22 czerwca, godz. 20:45 Słowacja – Szwecja, Lublin 

MECZE W GRUPIE B
17 czerwca, godz. 18 Portugalia – Serbia, Bydgoszcz
17 czerwca, godz. 20:45 Hiszpania – Macedonia, Gdynia
20 czerwca, godz. 18 Serbia – Macedonia, Bydgoszcz
20 czerwca, godz. 20:45 Portugalia – Hiszpania, Gdynia
23 czerwca, godz. 20:45 Macedonia – Portugalia, Gdynia
23 czerwca, godz. 20:45 Serbia – Hiszpania, Bydgoszcz

MECZE W GRUPIE C
18 czerwca, godz. 18 Niemcy – Czechy, Tychy
18 czerwca, godz. 20:45 Dania – Włochy, Kraków
21 czerwca, godz. 18 Niemcy – Dania, Kraków
21 czerwca, godz. 20:45 Czechy – Włochy, Tychy
24 czerwca, godz. 20:45 Włochy – Niemcy, Kraków
24 czerwca, godz. 20:45 Czechy – Dania, Tychy  

PÓŁFINAŁY
27 czerwca o godz. 18 w Tychach i Krakowie

FINAŁ
30 czerwca o godz. 18 w Krakowie
INFORMACJE O MARCE

Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Serwis wyróżniają atrakcyjne kursy walut oraz szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Użytkownik ma możliwość wyboru modelu transakcyjnego oraz narzędzi dopasowanych do jego preferencji. Dostęp do usług serwisu ułatwiają aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe. Analitycy Cinkciarz.pl są regularnie wyróżniani przez wiodące agencje informacyjne za trafność prognoz walutowych. Firma jest partnerem Chicago Bulls, turnieju UEFA EURO U21 i Reprezentacji Polski w piłce nożnej.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/