Rozbudują City Pont Tychy.

 


W najbliższym czasie możliwa jest rozbudowa galerii handlowej City Point w Tychach.  Nieruchomość została objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Pozwala to spółce realizować plany modernizacji i rozbudowy obiektu. Rozważana jest możliwość zwiększenia powierzchni handlowej o wielkości od 2,2 do 3,5 tys. mkw.

Pozytywnie przyjęliśmy informację o przyjęciu miejscowego planu zagospodarowania terenów w Tychach. Uporządkowanie warunków zabudowy niewątpliwie uatrakcyjni tereny inwestycyjne położone na obszarze objętym planem, jednocześnie pozytywnie wpływając na istniejące otoczenie. Pozwali to również na realizację planów spółki CP Tychy, zarządzającej galerią City Point. Trwają analizy określające w jakim zakresie rozbudować galerię, by optymalnie odpowiedzieć na potrzeby najemców i poprawić jakość przestrzeni handlowej oferowanej przez nas w Tychach – mówi Robert Jacek Moritz, prezes Alta.

City Point to centrum handlowe znajdujące się w centrum Tychów. W pobliżu obiektu znajdują się przystanki autobusowe jak i trolejbusowe. Mieszkańcy sąsiednich osiedli mogą dotrzeć do centrum również pieszo. Na obiekt składa się galeria handlowa z wieloma sklepami znanych marek, punkty gastronomiczne, a także pięcio-salowe kino.