Organizacja komunikacji miejskiej podczas XXIV Tyskiej Drogi Krzyżowej.

 


Uprzejmie informujemy, że w związku z organizacją XXIV Tyskiej Drogi Krzyżowej ulicami Miasta w piątek 07.04.2017 r. w godzinach od 19:00 do 21:00 mogą wystąpić opóźnienia odjazdów autobusów i trolejbusów lub przekierowania na trasy objazdowe. Dotyczy to między innymi ulic: Kardynała Wyszyńskiego, Edukacji, Budowlanych i Bocheńskiego.

Prosimy o planowanie podróży z wyprzedzeniem.

Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu ceremonii Drogi Krzyżowej, spod kościoła pw. św. Marii Magdaleny w Tychach uruchomimy dodatkowe autobusy linii D, 137, 254, 696.

  •  Dodatkowe autobusy linii 137 pojadą z Rynku do przystanku „Tychy Begonii”, a następnie trasą tej linii do przystanku „Tychy Osiedle Z1”.
  • Dodatkowe autobusy linii D pojadą od Rynku do Hotelowca, a następnie trasą trolejbusowej linii „D” do przystanku „Tychy Towarowa” przez ulicę Edukacji.
  •  Dodatkowe autobusy linii 254 od przystanku „Tychy Rynek” pojadą po swojej trasie przejazdu do przystanku „Tychy Towarowa”.
  • Dodatkowe autobusy linii 696 od przystanku „Tychy Rynek” pojadą zgodnie ze swoją trasą przejazdu do przystanku „Tychy Sikorskiego Wiadukt”.

W dodatkowych autobusach będą obowiązywały bilety MZK Tychy.


Źródło : http://www.mzk.pl/