Wielkanoc w City Point.

 


Przedświąteczne zakupy w centrum handlowym City Point Tychy umilą zarówno tym dorosłym jak i młodzieży oraz dzieciom przedświąteczne atrakcje!

KINO W PREZENCIE DLA WSZYSTKICH
Przez cały weekend 8 i 9 kwietnia zakupowiczów nagradzać będziemy w ramach prezentu na zajączka biletami do Multikino Polska! Wystarczy okazać w punkcie obsługi klienta paragon/y na  kwotę 200 zł za zakupy dokonane w naszym centrum w okresie 27.03-9.04.2017, żeby otrzymać w prezencie voucher na dowolny seans 2D w Multikinie ważny do 30.06.2017.

WIELKANOCNE ANIMACJE DLA DZIECI!
W dniach 8 i 9 kwietnia na dzieci czekać będą animacje w postaci warsztatów świątecznych dekoracji oraz innych zabaw. W sobotę, 8 kwietnia między 10:00 a 12:30 warsztaty kreatywne dla dzieci zorganizuje Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna EDUCO Centrum Rozwoju Dziecka; a w niedzielę, 9 kwietnia między 14:00 a 18:00 na warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, zabawę w szukanie jajeczek, balonowe zwierzątka i słodką niespodziankę zaprasza Wytwórnia Przyjęć.

WIELKANOCNY KIERMASZ RĘKODZIEŁA
Tradycyjnie już na tydzień przed świętami, tj. od 8.04 ruszy nasz wielkanocny kiermasz rękodzieła, na którym nabyć będzie można ręcznie robione piękne ozdoby stołu, dekoracje wielkanocne, stroiki oraz miody z pasieki. Kiermasz potrwa do 15.04 i będzie czynny w godzinach otwarcia galerii handlowej. Twórców rękodzieła zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu pod adresem info@city-point.pl


Źródło : http://www.city-point.pl/