Warsztaty fotografii sportowej w Tyskiej Galerii Sportu.

 


Pasjonujesz się fotografią sportową? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Weź udział w drugiej edycji warsztatów, organizowanych przez Tyską Galerię Sportu!

Ubiegłoroczna edycja warsztatów fotografii sportowej przyniosła uczestnikom wiele satysfakcji. Zdobyli wiedzę i doświadczenie w fotografowaniu sportu. Większość z nich już nie wyobraża sobie weekendu bez fotografowania sportowych imprez. Współpracują z mediami, z powodzeniem uczestniczą w fotograficznych konkursach.

Zajęcia w ramach drugiej edycji odbędą się w soboty: 18 i 25 marca oraz 1, 8 i 22 kwietnia
w Tychach.

Warsztaty fotografii sportowej poprowadzi Grzegorz Celejewski, uznany fotoreporter „Gazety Wyborczej”, który podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Program warsztatów obejmuje teorię, jak również fotografowanie zawodów sportowych z najróżniejszych dyscyplin: gier zespołowych i sportów indywidualnych. Każde zajęcia praktyczne poprzedzi spotkanie, podczas którego uczestnicy otrzymają rady, wskazówki i odpowiedzi na wszystkie pytania.

Pierwsze spotkanie z Grzegorzem Celejewskim, zaplanowane na 18 marca, będzie rozgrzewką i wprowadzeniem w temat warsztatów. Potem już na uczestników warsztatów czekają hale sportowe i stadiony!

Koszt uczestnictwa (5 zajęć): 300 złotych. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: d.kordys@tgs.tychy.pl.

Informacje: tel. 604 475 628, 515 717 430


Źródło : http://umtychy.pl/