Dr Misio – Koncert w ramach Festiwalu MOTYF.

 


Teatr Mały – 16 marca 2017r., godz. 19:00

Połowa marca to w mieście Tychy święto teatru jednego aktora, miłości do teatru i sceny. Z tej okazji, specjalnie na potrzeby X edycji Tyskiego Festiwalu Monodramu MOTYF zaprosiliśmy do Tychów niezwykłego aktora, reżysera, scenarzystę i muzyka – Arkadiusza Jakubika z zespołem Dr Misio!

Koncerty zespołu Dr Misio to oryginalna kompozycja utworów, które śmiało można nazwać monodramami. Znakomite teksty Krzysztofa Wargi i Marcina Świetlickiego oraz solidne brzmienie tworzą pełną dramaturgii przestrzeń, którą bez kompromisów zagarniają sceniczne kreacje Arkadiusza Jakubika.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”.

Wiosną 2017r ukaże się trzecia płyta, której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji płyt dla: HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz.

Zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak w Jarocinie czy Woodstocku.

Cena biletu: 40 PLN

Bilety do nabycia w kasie teatru i na www.biletyna.pl

Organizator: Miejskie Centrum Kultury w Tychach