Acid Drinkers w Underground Pub.

 


Zapraszamy na koncert promujący nowy album Acid Drinkers – Peep Show!

Miejsce: Underground Pub
Start koncertu: 10 marca godz. 19:00
Support: Kluski

Bilety Przedsprzedaż 40zł w dniu koncertu 50
-Underground
-Gambrinus
-Wielokran
– W sieci Ticketpro Polska i na terenie całego kraju w sieci Empik , Saturn Polska i Media Markt Polska (stoisko muzyczne) pełna lista punktów sprzedaży:
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html

Tytuł PEEP Show to w rozwinięciu Paralysing, Expansive, Energetic Power Show, co w kilku słowach idealnie oddaje charakter materiału, którym uraczamy swoich fanów na koncertach w całym kraju.

„Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów – Are You a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel. Peep Show to właśnie takie 3 w 1” – komentuje materiał Ślimak. „Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli “Verses of Steel” lub “Infernal Connection” – zapowiadał materiał Titus.

Acid Drinkers podczas koncertów to prawdziwy paraliżujący, ekspansywny, energetyczny pokaz siły! Kwasożłopy sztukę koncertową doprowadzili do perfekcji.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Kluski
https://www.facebook.com/kluskipl/?fref=ts

Jeśli ktoś był kiedyś na ich koncercie to, z pewnością, może dojść do, co najmniej dwóch odkryć:
po pierwsze powiedzieć, że grają post-grunge, czy stoner rocka, byłoby sporym uproszczeniem, po drugie – ze sceny dociera do odbiorcy taka energia i moc, że czasami trudno uwierzyć, że tam stoją tylko trzy osoby. Ich muzyka jest bardziej złożona. Słychać w niej, że panowie lubią bawić się różnymi gatunkami muzycznymi i wychodzi im to znakomicie. Każdy utwór to połączenie autentycznej radości, melodii i precyzji wykonania. Jak sami mówią – to taki happy metal.
Przez ostatnie trzy lata zespół niejednokrotnie udowodniał ze sceny – supportując m.in. Tricki, Kazik na Żywo, Luxtorpeda, Perfect czy Buldog – że pojawienie się regularnego wydawnictwa, to tylko kwestia czasu. Piękną zapowiedzią ich nadchodzącego debiutu było umieszczenie jednego z utworów na składance śląskich, rokujących składów – Sealesia 2. Utwór Klusek został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez odbiorców jak i krytyków muzycznych. Ten fakt tylko utwierdził chłopaków w tym, że pora wypuścić pełen krążek po za ściany realizatorki. Jak postanowili, tak zrobili. 24 listopada 2012 roku, ukazał się ich debiutancki album YES, IT`S RAW.


Źródło : https://allevents.in/