Koncert Macieja Balcara w Browarze Obywatelskim.

 


Browar Obywatelski Tychy – 26 lutego 2017 r., godz. 18.00

Dwa lata po premierze ostatniego wydawnictwa „Ruletka”, Maciek Balcar jest gotowy przedstawić nowy album. Swoim najnowszym krążkiem artysta ponownie pokazuje, że ma jeszcze wiele do przekazania publiczności. „Znaki” to swoista rewia dźwięków i brzmień. Mocna warstwa tekstowa, która jest dla muzyka tak ważna, perfekcyjnie scala się w całość z subtelnymi kompozycjami. Maciek to artysta totalny, w to co tworzy i śpiewa, angażuje się całym sobą, emocjonalnie i osobiście. A efekty tego, będzie można usłyszeć na nadchodzącym krążku.

Słychać tu muzyczne fascynacje i inspiracje muzyka, który nie daje się zamknąć w jednej szufladce. Album „Znaki” można określić takimi słowami jak, delikatność, liryczność i niezwykła jakość. W październiku pojawił się pierwszy singiel „O maku”, w którym muzyk wykorzystał wiersz Czesława Miłosza, a teledysk do niego powstał przy użyciu nowinek technicznych, dzięki czemu mogliśmy zanurzyć się w bajkowym świecie i to dosłownie, bo klip został nagrany w technice 360 stopni. Drugim utworem zwiastującym premierę płyty jest singiel „Pokochaj”, do którego muzykę skomponował Maciek, a tekst wyszedł spod pióra Michała Zabłockiego.

Teledysk promujący najnowszy album artysty:
Maciek Balcar – O maku (wersja tradycyjna)
https://www.youtube.com/watch?v=NB23PR55KYY

Maciek Balcar – O maku (wersja 360 stopni)
https://www.youtube.com/watch?v=r0nj9qjmnUw

Drugi singiel artysty
Maciek Balcar – Pokochaj
https://www.youtube.com/watch?v=XmLwbehtcDw

Bilety: 45 zł

Bilety można nabyć w restauracji con Amore na terenie Browaru Obywatelskiego codziennie w godzinach 13.00-22.00. (Tychy, ul. Browarowa 7)

Możliwa rezerwacja mailowa pod adresem rezerwacja@browarobywatelski.pl W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo informacje o sposobach płatności i możliwościach odbioru biletów.

Informacja telefoniczna: 515 104 533


Źródło : http://www.browarobywatelski.pl/