Sprzedaż biletów na mecze ME UEFA EURO U21 już od wtorku.

 


21 lutego rusza sprzedaż biletów na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Wejściówki będzie można nabyć na stronie www.u21poland.com/bilety. Warto się pospieszyć, ponieważ bilety nie są drogie, a zainteresowanie mistrzostwami ogromne.

Na Stadionie Miejskim w Tychach odbędą się 4 spotkania. W ramach zmagań w grupie C 18. czerwca zagrają ze sobą Niemcy i Czechy, 21. Czechy i Włochy, a 24. Czechy i Dania. W Tychach odbędzie się też półfinał turnieju – 27. czerwca.

Ceny biletów na mecze na Stadionie Miejskim to od 15 zł za miejsce za bramką w trakcie meczu grupowego do 30 zł za miejsce wzdłuż linii bocznej w półfinale. Wejściówki są tańsze od tych na większość koncertów w regionie, a przecież do Tychów przyjadą gwiazdy.

„Stars of today, superstars of tomorrow” to oficjalne hasło polskiego turnieju. Na murawę w Tychach wybiegną m.in. bramkostrzelny napastnik Ajaksu Amsterdam Kasper Dolberg (Dania), Czesi liczą na punktującego Patrika Schicka z włoskiej Sampdorii, a i tak najwięcej gwiazd mają Niemcy i Włosi, których piłkarze regularnie grają w najsilniejszych ligach Europy (m.in. Matthias Ginter, Leroy Sane, Dominico Berardi, Gianluigi Donnarumma).

Uwaga! Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie tylko 8 biletów.

Do sprzedaży otwartej trafi 62% wejściówek. Poza nią aż 15% zostało zarezerwowane dla młodzieży ze szkół, akademii i klubów (dystrybuuje Wojewódzki Związek Piłki Nożnej). PZPN sprzedaje miejsca o podwyższonym standardzie, tzw. Biznes Hospitality (3% wszystkich kart wstępu), a 7% trafi do sprzedaży poprzez federacje piłkarskie krajów, które zagrają w turnieju.
Czekamy na Was na Stadionie Miejskim w Tychach.


Źródło : www.u21poland.com