Wieczór Karnawałowy z Tenorem i Kabaretem.

 


Teatr Mały  –  15 lutego 2017 r., godz. 19:00-21:00

Wieczór Karnawałowy z Tenorem i Kabaretem

Tenor – Czesław Jakubiec i Kabaret 44-200 mówią o sobie tak:
„Jesteśmy grupą dobrych znajomych, którzy połączyli swoje pasje: do muzyki, kabaretu, komedii, sceny i jedzenia. Wspólnie naszej pasji poświęciliśmy ładnych kilkadziesiąt lat, zdobyliśmy łącznie około 150 nagród na festiwalach muzycznych i kabaretowych. Zagraliśmy około 2000 koncertów na terenie Polski i nie tylko. Zjedliśmy 6,5 tony ziemniaków i 74 hektolitry zupy, przespaliśmy w hotelach 1000 i jedną noc oraz zajechaliśmy 11 samochodów”.

Czesław Jakubiec – Śpiewa. I mu to wychodzi. Nawet bardzo. Ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Występował jako aktor, śpiewak, kabareciarz – ukrywając się pod nazwą Kabaret Tenor. Jego największą siła są głos i kontakt z widzem, które czerpie z uwielbianych przez siebie ziemniaków.

Kabaret 44-200, pełna wigoru grupa artystycznych szaleńców. Mieszają sztuki, style i pomysły w poszukiwaniu unikatowych rozwiązań. Stawiają sobie przy tym jeden, podstawowy cel: śmieszyć, bawić i zaskakiwać. Gdy są na scenie, towarzyszy im zawsze nieograniczona ilość pozytywnej energii, spontaniczność i totalne szaleństwo.

Ich występy to zawsze konglomerat kabaretowych skeczy i monologów, pikantnych stand-upowych fragmentów i improwizowanych scen. Jeśli przyjdziesz kiedyś na ich występ, a na scenie latać będzie pralka – nie bądź zaskoczony. Albo bądź. Bo 44-200 zaskakuje. 44-200 to pełna doświadczenia młodzieńcza fantazja. 44-200 to piąty żywioł.

Organizator: RAM Jacek Balon

Cena biletu: 50 zł


Źródło : http://umtychy.pl/