Ciężka praca na obozie w Rybniku Kamieniu.

 


Piłkarze GKS Tychy szlifują formę w Rybniku-Kamieniu. Zwieńczeniem pierwszego zimowego zgrupowania będzie sobotni sparing z Garbarnią Kraków.

Podopieczni Jurija Szatałowa na obiektach hotelu Olimpia pracują zarówno rano, jak i popołudniu. W tym czasie oprócz doskonale przygotowanego boiska ze sztuczną nawierzchnią, korzystają także z siłowni i hali sportowej. Każdy z zawodników ma również czas na niezbędną przy tak dużych obciążeniach treningowych, odnowę biologiczną i wizytę u klubowych fizjoterapeutów – Janusza Łobody oraz Macieja Książka.

Już na początku obozu do Tychów wrócić musiał bramkarz Marek Igaz. 30-letniego zawodnika z zajęć wykluczyła choroba, ale Słowak prawdopodobnie dojdzie do zdrowia już na drugie zgrupowanie, rozpoczynające się w najbliższy poniedziałek w Szamotułach. Podobnie wygląda sytuacja Jakuba Kowalskiego, który z powodu problemów z kością śródstopia również opuścił obiekt w Kamieniu. Po konsultacji medycznej potwierdziło się jednak, że jest to niegroźny uraz i skrzydłowy GKS dołączy do zespołu w poniedziałek.

„Trójkolorowi” do Tychów wrócą w piątek popołudniu. W sobotę rozegrają natomiast w Krakowie mecz kontrolny z trzecioligową Garbarnią, której piłkarzem wypożyczonym z GKS jest Damian Nieśmiałowski. Początek o godzinie 11:30.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/