Sparing rezerw : GKS II Tychy – Unia Turza Śląska 1:3

W drugim zimowym sparingu przed rundą rewanżową IV ligi, druga drużyna GKS Tychy uległa trzecioligowej Unii Turza Śląska 1:3 (1:1). Bramka dla GKS II padła po samobójczym strzale zawodnika gości.

Dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy worek z bramkami otworzył Kamil Kuczok, który opanował piłkę dośrodkowaną z lewej strony i uderzeniem pod poprzeczkę pokonał Adriana Odyjewskiego. Jeszcze przed przerwą wyrównanie podopiecznym Tomasza Wolaka dało samobójcze trafienie Dawida Mikołajca.

Kilka minut po wznowieniu gry zespół Unii ponownie objął prowadzenie, bo akcję strzałem z bliskiej odległości wykończył Dawid Hanzel. Rezultat spotkania w 87. minucie spotkania ustalił Mateusz Sitnik.

Kolejny sparing tyskie rezerwy rozegrają w najbliższy wtorek (07.02) z Pogonią Imielin.

GKS II Tychy – Unia Turza Śląska 1:3 (1:1)
0:1 – Kuczok (35.)
1:1 – Mikołajec (41. sam.)
1:2 – Hanzel (51.)
1:3 – Sitnik (87.)

GKS II Tychy: Odyjewski – Górkiewicz, Banaś, Żelazo, Lewicki – Pawełczyk, J. Piątek, M. Duda, Fortuna, Musiolik – Varadi. Grali również: Jędryka, Pustelnik, Ostolski, Matusz, Rośkowicz, Biskup, Kokoszka, Bojarski, K. Piątek.