„Tyskie” w klipie Eda Sheerana [wideo]

 


Takiej darmowej reklamy pozazdrości im każda konkurencja. W nowym teledysku Eda Sheerana, gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej, pojawia się znana marka polskiego piwa. Jego producent oczywiście się cieszy, ale zastrzega, że jest przeciw piciu alkoholu przez nieletnich (a na takich wygląda część aktorów).

Ed Sheeran to niekwestionowana gwiazda. Fani na całym świecie czekają na jego nową płytę, a Brytyjczyk zaczął odsłaniać kolejne kawałki materiału. W sieci pojawił się teledysk promujący piosenkę „Castle On The Hill”.

Nagranie jest szczególnie ciekawe dla polskich fanów, bo można w nim znaleźć znany nam akcent. W klipie pojawia się polskie piwo marki Tyskie. To pewnie wpływ silnej diaspory polskiej na Wyspach, co wiąże się z popularnością polskich produktów w sklepach.

Z darmowej promocji cieszy się producent piwa. – Ed ma topowe piosenki, a my piwo, więc ma to sens 😉 Aczkolwiek jesteśmy przeciwni spożywaniu alkoholu przez osoby nieletnie – napisali na swoim koncie na Twitterze.

W video Castle On Thw Hill co najmniej cztery razy widzimy, jak młody Ed Sheeran (w tej roli wystąpił nastoletni rudowłosy aktor) pije złoty napój ze znajomej puszki z napisem TYSKIE! Pierwszy raz polskie piwo pojawia się we fragmencie 0:55, drugi raz puszkę widać wyraźniej w dłoniach dziewczyny ok. 1:53, za trzecim razem logo zasłaniają dłonie osób stojących przy ognisku ok. 3:48, a ostatni raz Tyskie pojawia się ok. 4:25


Źródło : http://natemat.pl/