Poszukujemy zaginionych.

 


Ponownie zwracamy się z APELEM do Państwa o pomoc w ustaleniu jakichkolwiek informacji o zaginionym Dariuszu SIWIEC. Mężczyzna zaginął 24 sierpnia 2012 r. i do chwili obecnej brak jest z nim jakiegokolwiek kontaktu.

SIWIEC Dariusz s. Anzelma, Wiesławy

urodzony 15 października 1971 r. w Tychach
Rysopis: wzrost 172 cm, 45 kg, sylwetka szczupła, oczy piwne, włosy krótkie, proste, koloru ciemny blond, twarz owalna, nos średni, prosty, uszy małe przylegające, uzębienie pełne.

Ubrany: kurtka skóropodobna, typu wiatrówka „do pasa” koloru ciemno-szarego, spodnie jeansowe koloru ciemno-szarego, buty sportowe koloru ciemno-brązowego, czapka z daszkiem koloru jasnego.

Znaki szczególne : blizny na brzuchu po operacjach żołądka i trzustki, blizna za lewym uchem o długości około 2 cm.


Pomimo upływu lat policjanci nie zaprzestają poszukiwań. Ponownie zwracamy się z APELEM do Państwa o pomoc w ustaleniu jakichkolwiek informacji o zaginionej Bożenie ŚWIDERSKIEJ. Kobieta ta we wrześniu 2009 roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła.

Wydział Kryminalna Komendy Miejskiej Policji w Tychach poniżej zamieszcza informacje o zaginionej kobiecie :

ŚWIDERSKA BOŻENA 
ur. 31.07.1957r Katowice,
zam. Tychy ul. Zaręby 13

W dniu 01.09.2009 roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła.

Rysopis : Wzrost 153 cm , sylwetka średnia ,oczy szare, twarz prostokątna, uszy średnie lekko odstające, nos mały, prosty, uzębienie pełne.

Znaki szczególne : blizna nad lewym okiem, blizna pooperacyjna na brzuchu


Ponownie zwracamy się z APELEM do Państwa o pomoc w ustaleniu jakichkolwiek informacji o zaginionym Piotrem SZELIGĄ. Mężczyzna zaginął w styczniu 2006 roku i do chwili obecnej brak jest z nim jakiegokolwiek kontaktu.

Piotr SZELIGA

ur. 29.01.1976r Tychy

ost. zam. Tychy ul. Mysłowicka

Rysopis : Wzrost 175 cm, waga ok. 80 kg, średnia budowa ciała, oczy szare, włosy ciemne, krótkie, twarz owalna, nos średni, prosty, uszy duże przylegające, widoczne ubytki uzębienia.

Ubrany : Brak informacji.

Znaki szczególne : widoczne zniekształcenie prawego oka, prawe przedramię – blizna po ranie ciętej, prawa strona czoła – blizna po ranie ciętej.


Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionych prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Tychy, pod numer telefonu: 32-325-63-86 lub 997.


 

 


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/