AKCJA Wspieram.to : NOWE PIÓRA DLA TYSKICH SOKOŁÓW.

 


Wkraczając w nowy sezon i nową klasą rozgrywkową, czekają Sokołów też nowe wyzwania, również organizacyjne. Najwyższa liga Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego – Topliga – jako jeden z wymogów stawia posiadanie dwóch kompletów strojów meczowych. Dotychczas posiadali tylko jeden komplet dla drużyny seniorskiej i juniorskiej. Niestety budżet nie jest jeszcze wystarczająco duży, aby mogli sami sfinansować taki wydatek.

Celem kampanii jest zebranie środków, które umożliwią zlecenie produkcji dodatkowego kompletu strojów dla tyskich zawodników i godną reprezentację Śląska w Toplidze.

Głównym celem jest zebranie środków, które pozwolą na produkcję nowych strojów meczowych dla zawodników. 100% zebranych środków zostanie przeznaczonych na wykonanie koszulek według projektu, które posłużą zawodnikom na kolejne długie lata.

Priorytetem jest nowy komplet meczowy dla drużyny seniorów, ale nie zapominamy też o młodzieży! Jeśli zgromadzone środki będą wystarczające, z całą pewnością zaopatrzymy naszą drużynę juniorską w nowe uniformy.

Wpłacając nawet symboliczną kwotę, staniesz się częścią naszej Drużyny i bardzo pomożesz w walce o Mistrzostwo Polski.


Źródło : https://wspieram.to/