Piąta edycja akcji „GKS od szatni”.

 


 

Tyski Sport S.A. wraz z projektem „Kibice Razem GKS Tychy” serdecznie zapraszają do udziału w piątej edycji akcji „GKS od szatni”. Zwiedzanie Stadionu Zimowego w Tychach podczas tegorocznych ferii zimowych będzie możliwe w czterech terminach: 18, 19, 25 oraz 26-tego stycznia.

Podczas wycieczki będzie można przede wszystkim zobaczyć szatnię zawodowej drużyny hokejowej GKS Tychy. W rolę przewodników wcielą się zawodnicy tyskiej drużyny, którzy m.in. zaprezentują sprzęt hokejowy oraz odpowiedzą na wszystkie pytania zwiedzających.

Ponadto będzie można zobaczyć puchary i trofea zdobyte przez GKS Tychy, na czele z ostatnio zdobytym Pucharem Polskim oraz najciekawsze pomieszczenia i zakamarki tyskiego Stadionu Zimowego.
Po raz kolejny do udziału w akcji zaangażował się projekt „Kibice Razem GKS Tychy”, dzięki czemu zwiedzający będą mieli okazję poznać działalność kibiców, poczuć atmosferę trybun, a nawet stworzyć małą oprawę meczową.
Celem akcji jest propagowanie zdrowego i sportowego trybu życia, zapewnienie mieszkańcom naszego miasta atrakcyjnej formy spędzania czasu oraz promocja klubu GKS Tychy i pozytywnych wzorców kibicowania.
Dostępne terminy:
18.01.2017 (środa) godz. 8:00
19.01.2017 (czwartek) godz. 8:00
25.01.2017 (środa) godz. 8:00
26.01.2017 (czwartek) godz. 8:00
Maksymalna liczba osób na daną godzinę wynosi 30. Decyduje kolejność zgłoszeń przesłanych na adres e-mail: tychy@kibice-razem.pl. W wiadomości prosimy pozostawić imię i nazwisko zwiedzającego, numer telefonu do kontaktu oraz wybraną datę zwiedzania. Zapisy trwają do poniedziałku, 16-tego stycznia do godz. 14.00. Organizatorzy zapewniają opiekę nad niepełnoletnimi tylko i wyłącznie na terenie lodowiska. Przewidywany czas zwiedzania wynosi ok. godzinę.

Źródło : http://gkstychy.info/hokej/