Ferie w City Point.

 


 

W czasie ferii szkolnych zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wraz z rodzicami na cykl zajęć tematycznych z różnych dziedzin. W programie są warsztaty z filmem, książką, sztuką, kuchnią i grami. Zajęcia odbywać się będą w godzinach przedpołudniowych od poniedziałku do piątku.

Filmowe poniedziałki w MULTIKINIE, 16 i 23.01, start 10:00 
Zajęcia dla małych kinomanów, w ramach których dzieci poznają historię kinematografii zakończoną konkursem, zwiedzają kino od podszewki i oglądają seans filmowy dla dzieci. Rozpoczęcie seansu godz. 11:00. 16.01 – seans „SING”, 23.01 – seans „BALERINA”. Zajęcia w cenie zakupu biletu na seans. Rodzice mogą skorzystać z promocji RODZINA DO KINA lub MULTIPONIEDZIAŁKI. Szczegółowych informacji na temat feryjnych Filmowych poniedziałków udziela MULTIKINO.

Literackie wtorki, 17 i 24.01, start grupa I 10:00, grupa II 11:30, I piętro 
Zajęcia dla małych czytelników, w ramach których dzieci słuchają wybranej pozycji literatury dziecięcej i biorą udział w zajęciach dotyczących książki. Dla najaktywniejszych uczestników zajęć nagrody w postaci książek dla dzieci. Zajęcia są bezpłatne, zapisy na miejscu przed rozpoczęciem.

Artystyczne środy z EDUCO, 18 i 25.01, start grupa I 10:00, grupa II 11:30, I piętro 
Zajęcia dla małych artystów, w ramach których dzieci pracować będą z różnymi materiałami plastycznymi – masą solną, kredą, tekstyliami. Podczas zajęć 18.01 dzieci wykonają figurki i ozdoby z masy solnej i kredy, podczas zajęć 25.01 dzieci wykonają tekstylne bałwanki. Zajęcia poprowadzą pedagodzy z Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej EDUCO w Tychach. Zajęcia są bezpłatne, zapisy na miejscu przed rozpoczęciem.

Kulinarne czwartki z GUSTO DOMINIUM, 19 i 26.01, start grupa I 10:00 , grupa II 11:00 
Zajęcia dla małych kucharzy, w ramach których dzieci poznają historię pizzy, przyjrzą się pracy restauracji i wezmą udział w degustacji ulubionej pizzy i zabawach kreatywnych z pizzą w roli głównej. Każde dziecko uczestniczące w warsztatach otrzyma dyplom ukończenia kursu małego pizzera oraz drobny upominek. Zajęcia są bezpłatne, zapisy najpóźniej dzień przed w restauracji Gusto Dominium. Szczegółowych informacji na temat Kulinarnych czwartków udziela restauracja GUSTO DOMINIUM.

Rozrywkowe piątki z TOY PLANET, 20 i 27.01, 10:00-14:00, I piętro
Zajęcia dla małych graczy, w ramach których dzieci zapoznają się z różnymi rodzajami gier planszowych oferowanych przez sklep z zabawkami TOY PLANET i będą prowadzić rozgrywki. Dla najlepszych graczy przewidziane są nagrody rzeczowe. Zajęcia są bezpłatne, zapisy na miejscu przed rozpoczęciem.

Partnerami akcji są MULTIKINO, GUSTO DOMINIUM, TOY PLANET i Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna EDUCO.


Źródło : http://www.city-point.pl/