Co warto zobaczyć w Multikinie podczas ferii zimowych?

 


Wszystkie dzieciaki są wniebowzięte – już 16 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe!

 

Przez kolejne dwa miesiące w Multikinie będzie można zobaczyć najciekawsze premiery, a każdą z nich w najlepszych cenach. Dodatkowo od poniedziałku do niedzieli na produkcje familijne rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle, co dziecko. 

W styczniu i lutym warto odwiedzić Multikino całą rodziną. Zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi z pewnością znajdą coś dla siebie.

 

W styczniu do kin wszedł rozśpiewany „Sing”, już niedługo pewna „Balerina” spełni marzenia o karierze tancerki, a w „Monster Truck” młody chłopak zaprzyjaźni się z tajemniczym stworzeniem oraz odkryjemy co porabia „Ostatni smok świata”.

Luty rozpocznie się od mocnego uderzenia – do kin zawita sam Mroczny Rycerz w zwariowanej animowanej komedii „LEGO BATMAN: FILM”. Natomiast miłośnicy czworonogów będą mogli wybrać się na animację „Rock Dog” oraz film familijny „Był sobie pies”.

W ramach akcji „Rodzina do kina”, rodzice mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w najważniejszych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic przy zakupie biletu dziecięcego dla dziecka, za swój bilet na ten sam film zapłaci tyle samo. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen przez cały tydzień,  na filmy familijne 2D i 3D do 12 roku życia. Akcja „Rodzina do kina” nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety oraz szczegółowy repertuar są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl.