Bilety na film „Ciemniejsza strona Greya” już w sprzedaży Multikinie !

 


Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Ciemniejsza strona Greya”. Kup bilet już dziś i nie przegap jednej z najbardziej wyczekiwanych premier przyszłego roku! „Ciemniejsza strona Greya” wejdzie na ekrany 10 lutego 2017 r. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Ciemniejsza strona Greya”, drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Pierwsza część serii, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 560 milionów dolarów. „Ciemniejsza strona Greya” zadebiutuje w kinach w okolicach Walentynek i pokaże nam nieco ciemniejsze oblicze Greya…

Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy filmu „Ciemniejsza strona Greya” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.