Powiadom Policję jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć.

 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukują osób, które mogą posiadać istotne informacje o kradzieży z włamaniem do kantoru wymiany walut. Do zdarzenia doszło 08.12.2016 roku w Tychach przy ul. Towarowej. Wizerunek osób mogących posiadać istotne dla sprawy informacje został „uchwycony” przez kamery monitoringu. Osoby mające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło 8 grudnia 2016 roku na ul. Towarowej w Tychach nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do kantoru wymiany walut. W wyniku przeprowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek osób mogących posiadać istotne informacje na temat niniejszego zdarzenia:

1) mężczyzna wzrost około 175 cm, ubrany był w czarną kurtkę pikowaną z kapturem, czarną czapkę z daszkiem, ciemne spodnie, brązowe buty, na rękach miał ubrane szare rękawiczki oraz na lewej ręce założony miał charakterystyczny zegarek z czerwonym paskiem

2) mężczyzna wzrost około 185-190 cm, ubrany w czarną kurtkę, czapkę ciemną z daszkiem.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 32-56-255, 32 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/