Mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

 


Policjanci wydziału ruchu drogowego tyskiej komendy będą czuwać nad bezpieczeństwem biegu zorganizowanego w dniu 14.12.2016 roku pod nazwą „ Ocalić od zapomnienia”. W związku z tym przedstawiamy trasę biegu oraz apelujemy do kierowców o wyrozumiałość oraz cierpliwość na drodze, a także o wykonywanie poleceń policjantów na drodze.

W dniu 14.12.2016 roku odbędzie się bieg pod nazwą „Ocalić od zapomnienia”, którego organizatorem jest Komitet Organizacyjny z okazji 35-lecia strajku na kopalni „Piast”. W związku z tym, iż bieg prowadzić będzie przez tyskie drogi, policjanci z drogówki będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników. Mundurowi apelują o zachowanie ostrożności podczas czasowych utrudnień w ruchu, a także proszą o cierpliwość i wyrozumiałość na drodze.

Trasa biegu przez miejscowości Bieruń, Lędziny, Tychy, Katowice odbędzie się ulicami: Węglowa, DK 44 Warszawska od Granitowej do Krakowskiej, Krakowska, Rynek, Oświęcimska, wewnętrzna Fiata, Lędzińska, Pokoju, Lędzińska, Pokoju, Lędzińska, Kontnego, Wygody, Mysłowicka, DK 44 od Mysłowickiej do Dołowej, Mąkołowska, Podleska, Niezapominajek, Zaopusta, Armii Krajowej, Piotrowicka, Ligocka, Załęska, Pola.

Zbiórka uczestników biegu – godz. 9.40 brama wejściowa kopalni „Piast” start o godzinie 10.00.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/