Tour de Bike Atelier – wyścigi na trenażerach – Tychy.

 


Pomimo zimna na dworze nie trzeba rezygnować z aktywnego trybu życia. Wystarczy przenieść się pod dach. W 12 polskich miastach obędą się zmagania na trenażerach kolarskich.

Impreza przeznaczona jest dla każdego – zarówno osoby jeżdżącej rekreacyjnie, jak i dla tych, którzy w trakcie sezonu ścigają się w wyścigach szosowych, czy też MTB. Rywalizacja będzie prowadzona na nowoczesnych trenażerach podłączonych do monitora, na których prezentowana będzie rzeczywista trasa, znana z największych wyścigów kolarskich.

tour-de-bike-atelier

# Jechać każdy może
Do udziału w Tour de Bike Atelier nie są konieczne żadne wyjątkowe umiejętności kolarskie. Rower podłączony do trenażera stabilnie stoi w miejscu i nie trzeba się nawet martwić o utrzymywanie równowagi. Jest to zatem nie tylko ciekawy, ale też zupełnie bezpieczny sposób na spalanie kalorii zimą. Wystartować można zarówno na swoim rowerze, jak i na przygotowanym przez organizatora. Do pokonania będzie 12-kilometrowy odcinek, po szosach wokół Madrytu. Wszyscy startujący otrzymają upominek w postaci bidonu z napojem izotonicznym, a także baton energetyczny Power Bar.

# Gdzie i kiedy wystartować?
Zapraszamy do sklepu BIKE ATELIER w Tychach (al. Piłsudskiego 19F) w dniach 7-10 grudnia 2017.

Nie musisz się wcześniej rejestrować, wystarczy pojawić się w sklepie i spróbować swoich sił w rywalizacji!

Szczegółowe informacje dotyczące Tour de Bike Atelier i regulamin imprezy znajdują się na www.bikeatelier.pl

# Jeździmy w całej Polsce
Zmagania będą prowadzone w sklepach Bike Atelier na terenie całej Polski. Osoby z najlepszym czasem będą miały szanse zmierzyć się w Wielkim Finale, który zaplanowaliśmy 25 lutego.

# Nagrody
Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody – bony podarunkowe do sklepów Bike Atelier (o wartości do 500zł) oraz roczne prenumeraty magazynów kolarskich („Szosa”, „bikeBoard”).

Sponsorzy: Merida Polska, CST Poland, Controltech, Diadora, Elite, Maxxis, Sportful, PowerBar.

Patroni medialni: bikeBoard, Szosa, pro-cycling.org, mtb-xc.pl i velonews.pl.


Źródło : https://allevents.in/