Korekta rozkładów jazdy oraz zmiana nazw przystanków od 01 grudnia 2016 r.

 


Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach uprzejmie informuje, że od dnia 1 grudnia 2016 r. zostaną wprowadzone korekty rozkładów jazdy autobusów i trolejbusów linii MZK Tychy.

Zmiany w głównej mierze będą dotyczyć linii kursujących na terenie miasta Tychy i będą związane z urealnieniem czasów przejazdu pomiędzy wybranymi przystankami w określonych porach dnia. W nowym rozkładzie jazdy staraliśmy się również uwzględnić jak największą ilość wniosków zgłoszonych przez pasażerów i gminy członkowskie porozumienia współpracujące z Miastem Tychy.

Ponadto informujemy, że z dniem 1 grudnia 2016 r. ulegną zmianie nazwy niektórych przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Tychy. Korekty nazw przystanków są związane m.in. z wnioskami rad osiedli, mieszkańców naszego miasta, porządkując je w taki sposób aby lepiej odzwierciedlały poszczególne rejony miasta (wykaz zmienionych nazw przystanków)

Uwaga! Z uwagi na zakres zmian nowe rozkłady jazdy zostaną rozwieszone w dniach 28.11.2016 r. –  30.11.2016 r., mimo, że autobusy i trolejbusy będą kursować jeszcze wg. dotychczasowego rozkładu jazdy. Prosimy o zwracanie uwagi na datę obowiązywania rozkładów. Z nowymi rozkładami jazdy można się również zapoznać w serwisie www.mzk.pl.


Źródło : http://www.mzk.pl/