1 liga : GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 3:0

W zaległym meczu 17. kolejki 1. ligi GKS Tychy wygrał u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 3-0. Gospodarze już do przerwy prowadzili dwiema bramkami, a do siatki trafiali obrońcy: Tomasz Boczek i Maciej Mańka. Zespół Jurija Szatałowa przerwał fatalną passę sześciu kolejnych porażek na zapleczu Ekstraklasy.

Bramki dla tyszan zdobyli : 7’ Tomasz Boczek, 41’ Maciej Mańka, 63’ Mateusz Mączyński.

wynik-gks-tychy-zaglebie-23-list-2016

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 3-0 (2-0)

Bramki : 1-0 Tomasz Boczek (7.) 2-0 Maciej Mańka (41.) 3-0 Mateusz Mączyński (65.)

Żółte kartki:Maciej Mańka, Mateusz Mączyński , Łukasz Grzeszczyk – GKS. Konrad Budek, Marcin Sierczyński, Vamara Sanogo, Kamil Wiktorski, Robert Bartczak, Łukasz Matusiak – Zagłębie.

Sędziował:Piotr Idzik (Poznań). Widzów:5509.

GKS:Paweł Florek – Mateusz Grzybek, Tomasz Boczek, Daniel Tanżyna, Maciej Mańka – Mateusz Mączyński (69. Jakub Kowalski), Mateusz Bukowiec, Stepan Hirskyi (87. Seweryn Gancarczyk), Daniel Duda (40. Jakub Świerczok), Marcin Radzewicz – Łukasz Grzeszczyk.

Zagłębie:Jakub Szumski – Marcin Sierczyński, Arkadiusz Najemski, Kamil Wiktorski, Jakub Wilk – Robert Bartczak, Łukasz Matusiak, Tomasz Nowak, Konrad Budek (46. Wojciech Łuczak), Martin Pribula (69. Żarko Udovicić) – Tin Matić (46. Vamara Sanogo).