Relacje z meczów hokeistów GKS Tychy w Radiu Katowice.

 


continental-cup-wlochyHokeiści GKS Tychy od piątku do niedzieli grać będą w półfinale turnieju Pucharu Kontynentalnego w Ritten. Relacji z występów wicemistrzów Polski we Włoszech będzie można śledzić na antenie Polskiego Radia Katowice. Transmisje wszystkich trzech meczów tyszan przeprowadzi red. Tadeusz Musioł.

– Polskie Radio Katowice przeprowadzi bezpośrednie relacje z wszystkich spotkań hokeistów GKS-u Tychy, podczas turnieju półfinałowego Pucharu Kontynentalnego, który 18-20 listopada rozgrywany będzie w Ritten. Transmisji będzie można słuchać w Polskim Radiu Katowice, ale na częstotliwości 101,2, a także za pośrednictwem naszej strony internetowej ww.radio.katowice.pl – poinformował red. Jerzy Góra, szef redakcji sportowej PR Katowice.

Tyszanie w półfinale Pucharu Kontynentalnego rozegrają trzy mecze. Najpierw 18 listopada o godz. 20 zmierzą się z gospodarzami Ritten Sport. W sobotę 19 listopada o godz. 15 hokeiści GKS rywalizować będą z białoruskim Szachtarem Soligorsk, a na zakończenie turnieju w niedzielę 20 listopada o godz. 15 podopieczni trenera Jirzego Szejby zmierzą się z kazachskim Beibarysem Atyrau. Relację z każdego z tych spotkań można będzie usłyszeć na antenie Polskiego Radia Katowice. Do finału PK z turnieju we Włoszech awansują dwie najlepsze drużyny.


Źródło : http://www.dziennikzachodni.pl/