Olbrzymie zainteresowaniem meczem Polska – Niemcy w Tychach.

 


polska-niemcy-15-listopad-2016-tychyBilety na to spotkanie rozchodzą się w szybkim tempie. We wtorek do sprzedaży przekazane zostały dodatkowe wejściówki. Wiele wskazuje na to, że mecz obejrzy z trybun Stadionu Miejskiego w Tychach komplet, a więc niemal 15 tysięcy widzów.

We wtorek 15 listopada o godz. 18.30 reprezentacji Polski do lat 21 rozegra w Tychach towarzyski, ale niezwykle prestiżowy mecz z Niemcami – najlepszą drużyną eliminacji UEFA EURO U21 Polska 2017. 

Bilety na to spotkanie rozchodzą się w szybkim tempie. We wtorek organizatorzy meczu udostępnili do otwartej sprzedaży dodatkowe bilety na miejsca pierwszej kategorii na trybunie zachodniej, zarezerwowanej wcześniej dla sponsorów oraz partnerów PZPN. 

Karty wstępu, w cenie 20 zł i 15 zł, można nabywać za pośrednictwem strony internetowej kupbilet.pl, w punktach STS na terenie całego kraju oraz również w kasach tyskiego stadionu.

– Zainteresowanie meczem jest bardzo duże, dostrzegamy to od pierwszych dni sprzedaży. Na ten moment mamy już zajętą niemal połowę trybun, a przecież do wydarzenia wciąż zostało sporo czasu. Trudno sobie przypomnieć towarzyski mecz reprezentacji 

Polski do lat 21, który przyciągał aż tak dużą uwagę kibiców w naszym kraju, a to tylko potwierdza, że czerwcowe mistrzostwa

będą, i to nie tylko w Tychach, udaną, wielką sportową imprezą – podkreśla Filip Adamus, rzecznik prasowy UEFA EURO U21 Polska 2017.

Póki co większość wejściówek zakupili kibice spoza Tychów. – Na mecz przyjadą fani futbolu z całego Górnego Śląska, Małopolski i Opolszczyzny. Mieszkańcy Tychów najprawdopodobniej czekają z zakupem do ostatniej chwili, co jest, nie ukrywam, dość ryzykowne. Biletów może po prostu zabraknąć – mówi Adamus. – A jest to dla nas, organizatorów przyszłorocznego turnieju, wbrew pozorom bardzo dobrą wiadomością. Traktujemy to wydarzenie jako kolejną próbę generalną przed mistrzostwami, przyglądając się bardzo dokładnie stosowanym w Tychach organizacyjnym rozwiązaniom przy operacji miejskiej oraz operacji stadionowej. Sami również wdrożymy kilka nowych działań operacyjnych, dotyczących m.in. pracy mediów oraz telewizji. Wszystko rzecz jasna pod kątem przyszłorocznego turnieju – dodaje.

Przypomnijmy, że finały UEFA EURO U21 Polska 2017 odbędą się latem przyszłego roku, między 16, a 30 czerwca, w sześciu miastach: Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach. Ceremonia losowania fazy grupowej odbędzie się 1 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków.


Źródło : http://www.slask.sport.pl/