GKS Tychy poszuka formy podczas zgrupowania w Bielsku-Białej.

 


GKS Tychy meczPiłkarze GKS-u Tychy w najbliższy weekend nie zagrają z Zagłębiem Sosnowiec, a Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Piłkarze GKS-u pierwotnie mieli zmierzyć się w sobotę z Zagłębiem Sosnowiec. W związku z meczem reprezentacji Polski U-21 z Niemcami, który odbędzie się na stadionie przy ulicy Edukacji 7 w najbliższy wtorek, derbowe spotkanie zostało przeniesione na 23 listopada.

Korzystając z wolnego weekendu, trener tyskiej drużyny Jurij Szatałow postanowił zabrać swoich podopiecznych na trzydniowe zgrupowanie do Bielska-Białej, które zwieńczy piątkowy mecz sparingowy z czwartym obecnie zespołem Ekstraklasy, Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. To spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Niecieczy, o godzinie 12.

Do Bielska-Białej pojechała szeroka kadra pierwszej drużyny, w której znaleźli się także dwaj młodzi zawodnicy rozgrywający mecze ligowe w drugim zespole – Mateusz Pańkowski i Bartłomiej Majnusz.

Nowe terminy meczów na Stadionie Miejskim Tychy

Tyszanie jesienią mają w planie jeszcze trzy ligowe mecze. W sobotę 19 listopada zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Siedlce, natomiast dwa ostatnie spotkania odbędą się na Stadionie Miejskim Tychy.

Wspomniane derby z Zagłębiem zostaną rozegrane w środę 23 listopada, a ze względu na transmisję telewizyjną zmianie uległa godzina rozpoczęcia tego meczu. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 16.

Na zakończenie ligowej jesieni „Trójkolorowi” podejmą drużynę Sandecji Nowy Sącz. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 27 listopada, o godzinie 14.


Źródło : http://katowice.wyborcza.pl/