Przegrali wygrany mecz. Stal Mielec – GKS Tychy 3:2

Tyscy piłkarze wygrywali ze Stalą Mielec do 77 minuty 2:0, ale dali sobie strzelić 3 bramki w 13 minut !!!

FKS STAL MIELEC – GKS TYCHY   3:2 (0:1)

wynik-stal-mielec-gks-tychy-5-lis-2016

Bramki 77. Getinger, 85. Cholewiak, 90. Szczepański – 31. Tanżyna, 75. Grzeszczyk

FKS Stal Mielec : 88. Marek Kozioł, 2. Sebastian Zalepa, 3. Krzysztof Kiercz, 4. Robert Sulewski, 6. Piotr Marciniec, 7. Szymon Sobczak, 8. Jakub Żubrowski, 9. Mateusz Cholewiak, 16. Adrian Liberacki, 23. Krystian Getinger, 31. Kamil Radulj

Rezerwowi: 12. Tomasz Libera, 10. Sebastian Szczepański, 11. Michał Bierzało, 13. Przemysław Lech, 14. Piotr Głowacki, 18. Dorian Buczek, 19. Grzegorz Fonfara

Trenerzy: Zbigniew Smółka, Maciej Serafiński, Bogusław Wyparło

GKS Tychy : 12. Paweł Florek, 13. Mateusz Grzybek, 9. Tomasz Boczek, 27. Daniel Tanżyna, 5. Maciej Mańka, 28. Mateusz Mączyński, 4. Mateusz Bukowiec, 20. Seweryn Gancarczyk, 8. Łukasz Grzeszczyk, 21. Marcin Radzewicz, 10. Jakub Świerczok

Rezerwowi: 53. Marek Igaz, 69. Filip Arežina,18. Dawid Błanik, 16. Daniel Duda, 25. Stepan Hirskyi, 17. Wojciech Szumilas, 85. Adam Varadi

Trener: Jurij Szatałow

Sędziowie: Wojciech Krztoń – sędzia główny, Jarosław Mikołajewski – sędzia asystent, Krystian Mucha – sędzia asystent, Jakub Tomoń – sędzia techniczny