4. Tyski Nocny Rajd Rowerowy na Halloween.

 


halloweenW poniedziałek 31 października 2016 r. Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY zaprasza wszystkich chętnych do udziału w 4. Tyskim Nocnym Rajdzie Rowerowym na Halloween.

Trasa rajdu tradycyjnie przebiegać będzie po mieście oraz okolicznych lasach, a na półmetku trasy zapłonie ognisko. Przy ognisku zostaną tradycyjnie już nagrodzone najbardziej kreatywne przebrania uczestników imprezy. Trasa rajdu: ok. 15 km.
Zbiórka uczestników w poniedziałek 31.10.2016 r. o godz. 19:00 na Ryneczku osiedla „Karolina” (pl. Korfantego). Wyjazd na trasę o godz. 19:30! 
Uwaga!
Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18 tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.
Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze oraz o oświetleniu roweru!
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!
Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe cieszą się sporą popularnością wśród tyszan, w zależności od dnia tygodnia, w którym organizowany jest rajd, frekwencja sięga nawet 300 rowerzystów. Jest to potwierdzeniem faktu, że tyskie nocne rajdy rowerowe to doskonała forma integracji rowerzystów, a na tego rodzaju imprezach bardzo łatwo znaleźć kompana do wspólnych wycieczek rowerowych. Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku, od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w 4 edycjach zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny, uczestnicy bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke, bądź biesiadowali we własnym gronie.

Źródło : http://umtychy.pl/