Otwórz biznes w Gemini Park Tychy – warsztaty dla przedsiębiorców.

 


biznes-w-gemini-park-minPrzedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej działalności gospodarczej zapraszamy 24.10. w godz. 10-14 do Urzędu Miasta Tychy (sala 102) na bezpłatne warsztaty „Fachowo o Franczyzie”, gdzie swoją wiedzą podzielą się eksperci z Gemini Holding – inwestora centrum handlowego Gemini Park Tychy.

Warsztaty „Fachowo o Franczyzie” organizowane są z myślą o wsparciu lokalnego biznesu. Ich celem jest zapoznanie przyszłych przedsiębiorców ze Śląska z zasadami funkcjonowania franczyzy i korzyściami z jakimi się ona wiąże. Udana, oparta na porozumieniu współpraca z partnerami biznesowymi to znak rozpoznawczy spółki Gemini Holding, organizatora spotkań.

– Prowadzenie biznesu w centrum handlowym to doskonała okazja dla osób, które chcą rozwinąć swoją działalność w branży handlowej. Dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki idealnym rozwiązaniem jest system franczyzy. Bazuje ona na przekazaniu doświadczenia i wiedzy dużych graczy mniejszym podmiotom. Dzięki temu mają oni możliwość prowadzenia działalności pod szyldem znanej marki. Zyskują też dostęp do jej wiedzy i recept gospodarczych, a także szkolenia i wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Wówczas nawet niezależni przedsiębiorcy mogą z sukcesem funkcjonować w centrum handlowym obok wielkich, światowych marek. My jako właściciele obiektu z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy z kolei to co najważniejsze, czyli stały dostęp do klientów. Naszym zadaniem m.in. jest stworzenie szerokiej oferty centrum handlowego i realizacja odpowiednich strategii marketingowych przyciągających konsumentów – mówi Anna Malcharek, Dyrektor Zarządzający Gemini Holding. – Współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami ma dla nas bardzo duże znaczenie, dlatego liczymy, że uda nam się zaktywizować rynek śląski i wytłumaczyć na czym polega prowadzenia biznesu w dużej galerii handlowej – dodaje A. Malcharek.

Firma Gemini Holding ma duże doświadczenie w budowie i zarządzaniu obiektami handlowych. Należące do spółki centra Gemini Park z sukcesem funkcjonują już w Bielsku-Białej oraz Tarnowie. Ich ofertę tworzą nie tylko duże sieci, ale też lokalni przedsiębiorcy prowadzący biznes na zasadzie franczyzy. To oni najlepiej rozumieją potrzeby lokalnych przedsiębiorców i wiedzą jak je zaspokoić, co przenosi się na osiągane wyniki finansowe. Obecnie firma poszukuje przedsiębiorców z regionu śląskiego do prowadzenia biznesu w Gemini Park Tychy. Jest to nowoczesne, wielkopowierzchniowe centrum handlowe liczące około 36 tys. mkw. powierzchni najmu. Dodatkowym atutem inwestycji jest lokalizacja w miejscu funkcjonującym jako przestrzeń handlu: w pobliżu funkcjonuje już Tesco, OBI i Saturn. Otwarcie obiektu zaplanowano na jesień 2017 roku.

W ramach bezpłatnych warsztatów organizowanych pod patronatem Prezydenta Miasta Tychy uczestnicy dowiedzą się jaka jest specyfika prowadzenia biznesu w centrum handlowym, jakie są standardy współpracy, prawa i obowiązki zarówno najemcy, jak i zarządcy obiektu. Ważnym elementem organizowanych spotkań będzie także możliwość poznania głównych zapisów umowy najmu oraz zasad funkcjonowania franczyzy.

Zapisy: Daniel Wilk, danielwilk2@wp.pl, 606 887 441

biznes-w-gemini-park-plakat


Źródło : http://umtychy.pl/