Ostatni mecz przed Pucharem Kontynentalnym.

 


zapowiedz-gks-tychy-craxa-16-paz-2016W niedzielne popołudnie tyszanie zmierzą się z Comarch Cracovią w ramach 13. kolejki ligowych zmagań. Będzie to ostatni sprawdzian podopiecznych trenera Sejby przed zbliżającym się Pucharem Kontynentalnym.

Wyjazdowym spotkaniem z Nestą Mires Toruń tyszanie rozpoczęli serię czterech spotkań z potencjalnie słabszymi rywalami. Ostatecznie trójkolorowi wszystkie pojedynki wygrali jednak ich gra pozostawiała wiele do życzenia. – Nasze ostatnie mecze z teoretycznie słabszym rywalem nie wyglądają tak jakbyśmy chcieli. Wygrywamy, ale gra pozostawia wiele do życzenia. Musimy sporo poprawić przed zbliżającym się Pucharem Kontynentalnym –komentował po wygranym 4:2 meczu z GKS Katowice Filip Komorski.

Obecnie podopieczni trenera Sejby zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli z przewagą dwóch punktów nad Cracovią, ale Pasy rozegrały o dwa spotkania mniej. W pierwszej rundzie Polskiej Hokej Ligi tyszanie pokonali na wyjeździe Cracovię 4:1 po golach Bepierszcza, Vitka, Zatko oraz Komorskiego. Teraz stawka spotkania jest podwójna, ponieważ do ćwierćfinału Pucharu Kontynentalnego pozostał niespełna tydzień i to ostatnia szansa, aby udowodnić, że problemy ze skutecznością to już przeszłość.

W jutrzejszym spotkaniu na pewno zabraknie Martina Vozdeckiego oraz Josefa Vitka, którzy zmagają się z chorobą. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Kamila Kalinowskiego oraz Patryka Koguta.

Początek spotkania na tyskim lodowisku w niedzielę (tj. 16.10) o godz. 17:15. Kasy zostaną otwarte o godz. 15:45. Bilet normalny kosztuje 12 złotych, ulgowy 8 złotych, a rodzinny 18 złotych. Spotkanie transmitować będzie TVP Sport.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/