GKS II Tychy aż 8:0 (5:0) pokonał rezerwy Ruchu Chorzów.

GKS II Tychy NEWW meczu 11. kolejki IV ligi grupy I druga drużyna GKS Tychy wysoko, bo aż 8:0 (5:0) pokonała rezerwy ekstraklasowego Ruchu Chorzów. Cztery bramki dla GKS II strzelił Adam Varadi.

Strzelanie na boisku w Paprocanach rozpoczął Dawid Błanik, a w pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się jeszcze Varadi, Seweryn Gancarczyk bramką z rzutu karnego, Daniel Duda i Mateusz Mączyński. Po przerwie wszystkie gole padły po celnych strzałach czeskiego napastnika, który ostatecznie ustrzelił klasycznego hat-tricka.

Kolejne ligowe spotkanie podopieczni Tomasza Wolaka rozegrają również na własnym terenie, a przeciwnikiem będzie MKS Myszków. Początek meczu w niedzielę, 16 października o godz. 11.

GKS II Tychy – Ruch II Chorzów 8:0 (5:0)