Premiera gry FIFA 17 już dzisiaj w Saturnie.

FIFA17_Saturn-TychyJuż 29 września wszyscy wierni fani będą mogli wzbogacić swoje kolekcje o najnowszą odsłonę najpopularniejszej futbolowej gry – FIFA 17. Z tej okazji  Saturn Tychy zaprasza wszystkich graczy oraz wielbicieli piłki nożnej na spotkanie z piłkarzami GKS Tychy oraz wielki turniej FIFA!

Sieć Saturn od lat wspiera rozwijanie pasji i stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Tak jest również w przypadku premier nowych gier, którym towarzyszą dodatkowe atrakcje oraz konkursy z nagrodami. Tym razem wyjątkowa oprawa z okazji premiery FIFA 17 czeka na mieszkańców Tych, dla których przygotowaliśmy wyjątkowe piłkarskie niespodzianki – mówi Tomasz Bławat, Dyrektor Marketu Saturn w Tychach.

29 września br., czyli w dniu oficjalnej premiery FIFA 17, na klientów sklepu Saturn Tychy czeka futbolowa atrakcja – spotkanie się z piłkarzami GKS Tychy, których umiejętności zostaną poddane niespotykanemu testowi. Tym razem zwycięstwo nie będzie jednak leżało w nogach, a rękach piłkarzy, ponieważ mecze zostaną rozegrane na wirtualnych boiskach FIFA 17! To niepowtarzalna szansa by zmierzyć się z piłkarzami GKS-u w meczu na Xbox One, a także zdobyć autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

To jednak nie koniec premierowych niespodzianek, a jedynie rozgrzewka przed kolejnymi atrakcjami. W piątek 30 września br. rusza bowiem wielki turniej FIFA Saturn Tychy, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Stawka jest wysoka – na uczestników zawodów czekają między innymi konsola Xbox One, koszulki GKS Tychy, gry FIFA 17, piłki oraz zaproszenia na derbowe spotkanie tyskiej drużyny z GKS Katowice. To doskonała okazja dla wszystkich fanów najpopularniejszej sportowej gry, aby sprawdzić swoje umiejętności i rywalizować z innymi graczami o mistrzowski tytuł. Brawurowe dryblingi, piękne dośrodkowania oraz liczne bramki – tego z pewnością nie zabraknie na turnieju w Saturn Tychy!