Rezerwy GKS Tychy uległy na wyjeździe Przemszy Siewierz 1:2.

GKS Tychy logo na trwieW meczu 4. kolejki grupy I IV ligi, tyskie rezerwy uległy na wyjeździe Przemszy Siewierz 1:2 (1:1). Bramkę dla GKS II zdobył Artur Pląskowski.

Gospodarze objęli prowadzenie w 24. minucie gry, kiedy to piłkę uderzeniem do pustej bramki skierował Daniel Tukaj. Podopieczni Tomasza Wolaka odpowiedzieli wyrównującym golem jeszcze przed przerwą. Błąd obrońcy Przemszy wykorzystał Pląskowski, który przejął futbolówkę, minął jeszcze bramkarza i skierował ją do siatki.

Decydujące trafienie dające drużynie z Siewierza trzy punkty, padło w samej końcówce spotkania. Efektownego gola z blisko 30. metrów zdobył Marcin Czerwiński, a piłka wpadła w samo okienko tyskiej bramki.

Kolejne ligowe spotkanie GKS II rozegra w najbliższą środę (31.08, godz. 17:30). Na boisku w Paprocanach „Trójkolorowi” zmierzą się z Górnikiem Piaski.

Przemsza Siewierz – GKS II Tychy 2:1 (1:1)