Zapisy na wolontariat UEFA EURO U21 już we wrześniu.

u21-countdown2Z uwagi na duże zainteresowanie i coraz częściej pojawiające się zapytania, informujemy, że już 6 września zostanie uruchomiona rejestracja na wolontariat Mistrzostw Europy UEFA Euro U21. Przypomnijmy, że impreza odbędzie się w 2017 roku w sześciu polskich miastach. 

Turniej rozpocznie się 16 czerwca 2017 roku spotkaniem w Lublinie, a zakończy 30 czerwca w Krakowie. Będzie to pierwsza impreza tej kategorii wiekowej, w której udział weźmie 12 drużyn. Reprezentacja Polski jako gospodarz ma zapewniony udział, a o pozostałe 11 miejsc od marca 2015 roku walczą 52 zespoły.

Z okazji imprezy, która odbędzie się w Bydgoszczy, Gdyni, Krakowie, Kielcach, Lublinie i Tychach, ruszy nabór wolontariuszy do pracy przy organizacji tego wydarzenia. Program wolontariatu obejmować będzie przygotowania i obsługę meczów mistrzostw, ale także organizację wydarzeń towarzyszących turniejowi.

Rekrutacja wolontariuszy rozpocznie się 6 września i będzie dotyczyć wszystkich 6 miast. Oficjalną stroną na której można się zarejestrować, jest U21poland.com, i tam od 6 września znajdą się również wszystkie informacje.

Przypominamy, że na wolontariat mogą się zgłosić tylko osoby, które są pełnoletnie. Zgłaszajcie swoją aplikację, czekamy!


Źródło : https://www.pzpn.pl/