Kolejne umowy w tyskim centrum handlowym Gemini Park.

gemini-park-tychyCafe de Grano, Swiss i myjnia samochodowa poszerzą tenant mix Gemini Park Tychy. Otwarcie nowego centrum handlowego planowane jest na jesień 2017 r.

Cafe de Grano to polska kawiarnia w ofercie której znajdują się włoskie specjalności: kawy, oryginalne desery oraz czekolady

– Pierwsza kawiarnia pod szyldem Cafe de Grano powstała 4 lata temu. Od tamtej pory zyskaliśmy sobie liczne grono klientów zadowolonych z usług świadczonych na najwyższym poziomie. Zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego konceptu Cafe de Grano w Gemini Park Tychy, ponieważ jest to pierwsze  tak duże centrum handlowe w Tychach i liczymy na pozyskanie stałych klientów – komentuje Grzegorz Pyter, Cafe de Grano.

Asortyment najemcy Swiss to zegarki i biżuteria. Firma oferuje zegarki modowe od Hugo Boss, Michael Kors, Emporio Armani czy Tommy Hilfiger, zegarki szwajcarskie: Roamer, Wenger, a ponadto biżuterię marek D&G czy Calvin Klein.

Tenant mix tyskiego Gemini Park wzbogaci się również o Myjnie Samochodową.

– Starannie dobieramy nasz mix najemców w taki sposób, aby trafić w wymagania tyskich klientów. W Gemini Park Tychy pojawią się zarówno duże brandy jak i lokalni przedsiębiorcy – tak jak Cafe de Grano, na których zależy nam równie mocno. Planujemy również rozwijać część usługową dedykowaną naszym klientom myśląc o tym, aby znaleźli w naszym centrum wszystko co niezbędne – komentuje Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding.

Gemini Park Tychy to najnowszy projekt krakowskiego dewelopera Gemini Holding.

W Gemini Park Tychy o powierzchni 36 tys. mkw., znajdzie się około 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Obiekt, zlokalizowany 3,5km od centrum Tychów, z interesującą ofertą rozrywkową oraz częścią usługową i gastronomiczną będzie sprzyjał rodzinnym zakupom. Otwarcie zaplanowano na przełom III i IV kwartału 2017 roku.


Źródło : http://www.propertynews.pl/