Z Sandecją o pierwsze punkty w sezonie.

gks-stal 1W ramach 2. kolejki pierwszoligowym rozgrywek piłkarze GKS Tychy zmierzą się w Nowym Sączu z miejscową Sandecją. Spotkanie na Stadionie im. Ojca Władysława Augustynka rozpocznie się o godzinie 19.

Obie drużyny mają już za sobą inauguracyjny mecz ligowy w sezonie 2016/17. Podopieczni Kamila Kieresia – po rocznej przerwie na grę w II lidze – przed własną publicznością mierzyli się z Pogonią Siedlce. Bramka Daniela Chyły już w 3. minucie zadecydowała o tym, że trzy punkty zgarnęli goście spod Warszawy.

Bezbramkowym remisem zakończyło się natomiast spotkanie Sandecji, która na wyjeździe grała z innym beniaminkiem, Stalą Mielec. 

Ostatni pojedynek pomiędzy GKS i Sandecją odbył się w sezonie 2014/15, kiedy to również na pierwszoligowym poziomie zespół z Nowego Sącza pokonał „Trójkolorowych” 7:2.

Kadra GKS mecz z Sandecją: Igaz, Florek, Górkiewicz, Grzybek, Tanżyna, Gancarczyk, Boczek, Mańka, Kowalski, Mączyński, Radzewicz, Szumilas, Bukowiec, Zganiacz, Hirskyi, Grzeszczyk, Świerczok, Varadi.

2. kolejka: Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy – 6 sierpnia 2016 roku, godz. 19:00


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/