Tychy: Porażka Polskiej Reprezentacji U20 z Francją.

PZHL LogoReprezentacja Polski do lat 20 przegrała w towarzyskim spotkaniu z Francją 1:3. Polacy prowadzili po pierwszej tercji, ale w trzeciej stracili dwie bramki które zdecydowały o porażce. W sobotę rewanż na tyskim lodowisku o godzinie 13:00.

Polska U20 – Francja U20 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Bramka dla Polski: Dominik Jarosz
Polska U20: Studziński (Nowak) – Wsół, Chorążyczewski; Gościński, Skrodziuk, Jeziorski -Zieliński, Nowak; Łyszczarczyk, Paś, Olszewski –  Musioł, Michałowski; Krężołek, Filip, Jarosz – Bizacki, Krok; Zygmunt, Bichta, Sroka.

Powiedzieli po meczu:

Dominik Jarosz : Zagraliśmy dobre spotkanie i na pewno nie byliśmy gorszą drużyną od Francji.  Dominowaliśmy w pierwszej tercji, jednak później to Francuzi przejęli inicjatywę. Popełniliśmy parę błędów, które kosztowały nas bramki. Jutro gramy rewanż i pokażemy, że stać nas na wygranie z nimi.

Mateusz Gościński : Mecz zaczęliśmy dobrze mięliśmy parę szans żeby podwyższyć prowadzenie jednak nie byliśmy skuteczni. Można powiedzieć, że zabrakło nam też trochę szczęścia pod ich bramka.