Utrudnienia komunikacyjne w Tychach w dniu 23.07.2016 r. w związku z Tyskim Kryterium Fiata

Autobus MZK TychyInformujemy, że w sobotę 23 lipca 2016 r. w godzinach od 9:00 do 16:00 w związku z organizacją „Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym 2016 – XIV Wyścig Kolarski Tyskie Kryterium Fiata” nastąpią utrudnienia w ruchu autobusów. Wyścig kolarski będzie odbywał się na ul. Sikorskiego od skrzyżowania z ulicą Targiela do skrzyżowania z ulicą Żółkiewskiego.

Autobusy w kierunku Osiedla Z-1 będą dojeżdżały do przystanku „Tychy Paprocany Pętla T-bus”, a następnie po jego obsłużeniu pojadą ulicami Sikorskiego, Paprocańską, Piłsudskiego, Beskidzką do przystanku „Tychy Paprocany Wiadukt”.

Autobusy od przystanku „Tychy Paprocany Wiadukt” do przystanku „Tychy Paprocany Pętla” pojadą ulicami Sikorskiego, Żółkiewskiego, Targiela i ponownie ulicą Sikorskiego wraz z obsługą przystanków  „Tychy Targiela” i „Tychy Osiedle Z”.

W czasie trwania wyścigu nie będą obsługiwane przystanki: „Tychy Paprocany Jezioro”, „Tychy Paprocany Osiedle”, „Tychy Paprocany Osiedle Z1” oraz „Tychy Paprocany Pętla” w kierunku Osiedla Z1.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku wcześniejszego zakończenia wyścigu kolarskiego i wznowienia ruchu na zamkniętym odcinku ulicy Sikorskiego zostaną przywrócone obowiązujące trasy przejazdu autobusów.


Źródło : www.mzk.pl