Zagłosuj na swojego dzielnicowego.

Rozpoczął się konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego naszego województwa. Jest on wynikiem porozumienia zawartego pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach a wydawcą „Dziennika Zachodniego”. W pierwszym etapie, który zakończy się 28 lipca, nastąpi prezentacja kandydatów. Samo głosowanie trwać będzie od 29 lipca do 31 sierpnia. Zwycięzcę poznamy 2 września.

Konkurs „Najpopularnieszy dzielnicowy województwa śląskiego 2016” zorganizowany został dzięki współpracy katowickiej komendy wojewódzkiej z firmą Polska Press sp. z o.o. – wydawcą „Dziennika Zachodniego”. To właśnie czytelnicy tej gazety wyłonią najlepszego dzielnicowego naszego garnizonu. W trwającym obecnie etapie prezentacji możemy się zapoznać z sylwetkami policjantów biorących udział w plebiscycie – będą one prezentowane w piątkowych wydaniach lokalnych „Dziennika Zachodniego”. Od 29 lipca do 31 sierpnia trwać będzie głosowanie. Będzie można głosować za pomocą SMS-ów, portalu społecznościowego Facebook i „kliknięć” na stronie www.dziennikzachodni.pl. Więcej na stronie interenetowej „Dziennika Zachodniego” .

„Najpopularnieszego dzielnicowego województwa śląskiego 2016” poznamy 2 września, a 22 września odbędzie się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!

plebiscyt na dzielnicowego


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/