Trzech zawodników na testach w GKS-ie Tychy.

GKS Tychy 1971W niedzielę piłkarze GKS-u Tychy wyjechali na przedsezonowe zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego. Podczas 10-dniowego obozu sztab szkoleniowy tyskiego klubu będzie testował trzech nowych graczy.

W Grodzisku Wielkopolskim piłkarze GKS-u Tychy przebywać będą do 12 lipca. W tym czasie rozegrają trzy mecze kontrolne, a ich rywalami będą Warta Poznań, Jarota Jarocin oraz Chojniczanka Chojnice. – Ten okres będzie kontynuacją ciężkich treningów, które rozpoczęliśmy już w minionym tygodniu – przyznał trener GKS-u, Kamil Kiereś.

Na zgrupowanie pojechało dwudziestu pięciu zawodników. W gronie tym znalazło się trzech testowanych graczy. O angaż w GKS-ie starają się 18-letni napastnik Kacper Czernicki, a także bramkarz Eryk Niemira i belgijski środkowy obrońca Dimitri Lavalee. Czernicki to gracz Siarki Tarnobrzeg, Niemira ostatnio reprezentował barwy Gwarka Zabrze, a Belg grał w rezerwach Standardu Liege.

Do tej pory jedynym nowym nabytkiem beniaminka I ligi jest Jakub Kowalski. Nie jest to jednak koniec wzmocnień w tyskim klubie. W najbliższym czasie działacze mają poinformować o kolejnych nabytkach.


Źródło : http://sportowefakty.wp.pl/