Dziecko to perspektywiczny klient. Oni już to wiedzą.

gemini-park-tychyWielki Piknik z Gwiazdami skierowany do rodzin z dziećmi, wystawy zwierząt egzotycznych, ekologiczny park zabaw dla dzieci, centrum fitness z ofertą dla najmłodszych, największa w Polsce wystawa klocków Lego – to tylko niektóre z aktywności, które wprowadza zarządca obiektów Gemini Park – firma Gemini Holding.

Na rynku funkcjonują obecnie dwa centra handlowe Gemini Park – w Tarnowie i w Bielsku-Białej. Trzeci obiekt w Tychach jest w trakcie budowy. Pomimo iż centrum handlowe w Tychach nie zostało jeszcze otwarte, w maju już odbył się wielki piknik z udziałem gwiazd kabaretu, muzyki i sportu organizowany przez właściciela obiektu – Gemini Holding. Wydarzenie odwiedziło ok. 12 tys. osób.

– Dzieci to dla nas tak samo ważni klienci, jak osoby dorosłe. Dlatego też w naszych centrach handlowych bardzo ważnym elementem jest oferta dla najmłodszych. Obecnie to centra handlowe stają się miejscem spędzania wolnego czasu, więc naturalnym dla nas jest skomponowanie takiej oferty, która zapewni dzieciom edukację i rozrywkę na najwyższym poziomie – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Przykładem realizowanej przez dewelopera strategii jest bielskie Gemini Park. Jest to jedyny obiekt w regionie przystosowany w pełni do potrzeb rodzin z dziećmi. Oprócz sklepów z artykułami dziecięcymi ofertę wzbogaca BeFit – centrum fitness, w którym mają miejsce treningi sportowe dla najmłodszych. W grafiku zajęć można znaleźć sztuki walki takie jak ju-jitsu czy karate realizowane pod okiem profesjonalnego trenera. W Centrum Handlowym odbywają się również eventy skierowane do rodzin z dziećmi, jak na przykład największa w Polsce wystawa budowli z klocków LEGO.

– Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada na zapotrzebowanie rodzin z dziećmi – rozpoczynając od oferty handlowej w której znajdują się takie marki jak Smyk, czy Toys R Us, poprzez eventy – takie jak wystawa klocków LEGO, która zgromadziła ok. 60 tys. odwiedzających do tej pory, a liczba wciąż rośnie. Na wystawie można podziwiać wyjątkowe budowle takie jak największa na świecie makieta Titanica zbudowana z pół miliona klocków, wystawa Star Wars czy mozaiki przedstawiające znane postaci jak Bob Marley, Barack Obama czy Lech Wałęsa. Miłośnicy sportu mogą zobaczyć figury Roberta Lewandowskiego oraz – po raz pierwszy właśnie w Gemini Park – Rafała Sonika wraz z jego quadem. Na uroczystości odsłonięcia tej ostatniej figury, ku dużej uciesze zarówno dzieci jak i ich rodziców, pojawił się sam Mistrz – całość wystawy to aż 1,3 tys. mkw. – komentuje Anna Dworak, dyrektor ds. Marketingu i PR, Gemini Park Bielsko-Biała.

– Już w lipcu wachlarz atrakcji dla dzieci poszerzy się o dodatkowe 5 tys. mkw. Tuż obok obiektu otwarty zostanie Eko Park W DECHE!. Będzie to pierwsze tego typu miejsce w Polsce, łączące dbałość i edukację ekologiczną z oryginalnymi elementami rekreacyjnymi. Dzieci skorzystają ze zjeżdżalni, labiryntów, ścianek wspinaczkowych, parku linowego, toru wodnego a także stanowisk do gier logicznych i sprawnościowych – dodaje Anna Dworak.

Także Gemini Park w Tarnowie stawia na edukację małych klientów. Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, jak na przykład wystawa edukacyjna zwierząt egzotycznych, która odbyła się od 4-30 kwietnia i zgromadziła 60 tys gości.

– Już po raz drugi organizowaliśmy wystawę zwierząt egzotycznych i za każdym razem atrakcje te przypadają klientom do gustu. Tym razem odwiedzający mogli zobaczyć ponad 100 wyjątkowych okazów, którymi mali i duzi pasjonaci mogli przyjrzeć się z bliska, a wybrane okazy głaskać, czy nawet brać na ręce. W akwariach znajdowały się różne gady, płazy i owady m.in. tarantule, gekony, skorpiony, legwany czy dusiciele. To właśnie one cieszyły się największą popularnością najmłodszych! Ponadto animatorzy zaangażowani w akcję opowiadali najmłodszym o życiu i zwyczajach niecodziennych dla nas gatunków – komentuje Kinga Witek, dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

W IV kwartale 2017 roku w Tychach otwarte zostanie trzecie centrum handlowe z rodziny Gemini Park. Na powierzchni 36 tys. mkw. znajdzie się około 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy.


Źródło : http://www.propertynews.pl/