Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęte.

gks-stal 2W poniedziałkowe popołudnie piłkarze GKS Tychy odbyli pierwszy trening przed sezonem 2016/17. Po dwutygodniowych urlopach na zajęciach pojawiło się 25 zawodników.

Podopieczni Kamila Kieresia przez niespełna godzinę ćwiczyli na boisku w Paprocanach, a wśród zawodników obecnych nie zabrakło jedynego jak na razie gracza pozyskanego przed nowymi rozgrywkami, skrzydłowego Jakuba Kowalskiego.

Tyszanie w tym tygodniu będą pracować na własnych obiektach, a już w najbliższą niedzielę wyjadą na dziesięciodniowy obóz do Grodziska Wielkopolskiego. Z kolei pierwszy mecz kontrolny GKS rozegra w sobotę (02.07), o godz. 11 w Pawłowicach Śląskich, gdzie zmierzy się z trzecioligowym Pniówkiem.

Kadra GKS Tychy na pierwszym treningu przed sezonem 2016/17:

Bramkarze: Paweł Florek, Łukasz Krzczuk, Marek Igaz.

Obrońcy: Marcin Grzybek, Maciej Mańka, Tomasz Boczek, Mateusz Grzybek, Michał Łęszczak, Tomasz Górkiewicz, Seweryn Gancarczyk, Daniel Tanżyna, Mateusz Mączyński.

Pomocnicy: Mateusz Bukowiec, Mariusz Zganiacz, Łukasz Grzeszczyk, Damian Nieśmiałowski, Wojciech Szumilas, Dawid Błanik, Marcin Radzewicz, Bartosz Rutkowski, Stepan Hirskyi, Michał Biskup, Jakub Kowalski.

Napastnicy: Artur Pląskowski, Adam Varadi.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/