UWAGA KIEROWCY! Utrudnienia na krajowej „jedynce”.

DK 1Od poniedziałku – 27.06 – na wielu fragmentach ulicy Beskidzkiej (DK1/DK86) będą prowadzone prace gwarancyjne.

Kierowcy muszą liczyć się z miejscowymi zawężeniami na odcinku od lasu przed skrzyżowaniem z S1 do granicy miasta z Kobiórem i to zarówno na jezdni w stronę Katowic, jak i Bielska-Białej. Aby zminimalizować utrudnienia naprawy odbywać się będą punktowo na krótkich odcinkach. Ich długość nie powinna przekroczyć 30 metrów. Dodatkowo w miejscu zwężenia obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 50km/h i zakaz wyprzedzania.

Najpoważniejszych utrudnień należy spodziewać się na estakadzie przebiegającej nad skrzyżowaniem al. Niepodległości z ul. Beskidzką, gdzie zawężony zostanie blisko 300-metrowy odcinek. Ruch na wiadukcie puszczony będzie jednym pasem dla każdego kierunku. Także tutaj wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 50km/h i zakaz wyprzedzania. Planowo prace mają potrwać do soboty, 2.07.

Kierowców prosimy o wyrozumiałość i bezpieczną jazdę oraz przepraszamy za wszelkie utrudnienia oraz niedogodności.

Jednocześnie przypominamy, że aktualnie MZUiM prowadzi remont na innym fragmencie DK-1, który nie był objęty modernizacją. Zawężona jest jezdnia w stronę Katowic na odcinku pomiędzy zjazdem na ul. Sikorskiego a wiaduktem . Ruch odbywa się jednym pasem.


Źródło : http://mzuim.tychy.pl/