TKS Tychy kompletuje kadrę na nowy sezon.

TKS TychyZarząd i trenerzy TKS Tychy kompletują kadrę na sezon 2016/2017.

Damian Miller – przyjmujący – w TKS Tychy od sezonu 2012-2013, niewątpliwie jeden z najlepszych zawodników na tej pozycji na parkietach drugoligowych. Stanowi niewątpliwie o sile naszego zespołu.

Przemysław Gepfert – libero – W TKS Tychy od sezonu 2014-2015. Wychowanek MOSM Tychy i trenera Marcina Nycza.

Grzegorz Łata – środkowy – w ubiegłym sezonie reprezentował barwy II ligowego Płomienia Sosnowiec

Michał Oleksy – libero – młody obiecujący zawodnik, który występował w juniorach MOSM Tychy

Maciej Krzywiecki – przyjmujący – bardzo doświadczony gracz dysponujący bardzo dobrym przyjęciem oraz dużą skutecznością w ataku. Kibice TKSu mogą go pamiętać, gdyż TKS grał przeciwko niemu, gdy występował w Ostrołęce.

Łukasz Wysocki – środkowy – w ubiegłym sezonie grał w KPS Siedlce wcześniej w AT Jastrzębskiego Węgla. Bardzo utalentowany młody zawodnik, który mamy nadzieję będzie królował na środku siatki.

Adam Łapuszyński – środkowy – Adam to bardzo dobry zawodnik, którego nasi kibice poznali już w ubiegłym sezonie. W nadchodzących rozgrywkach będzie występował w roli środkowego bloku. Pozycja ta jest mu dobrze znana, gdyż kilka lat właśnie na niej występował.

Marcin Wyspiański – przyjmujący – Marcina również znają sympatycy tyskiej siatkówki to rodowity mieszkaniec naszego miasta. Grał w TKS Tychy w sezonie 2012-2013. Ostatnie dwa sezony występował w II ligowym MCKIS Jaworzno.

Paweł Zawadzki – przyjmujący – Paweł w ostatnim sezonie grał podobnie jak Marcin Wyspiański w MCKIS Jaworzno. To kolejny solidny przyjmujący w naszej drużynie.

Marcin Kozioł – atakujący – To już pewne do składu TKS Tychy po rocznym odpoczynku od siatkówki wraca kolejny Tyszanin ( był zawodnikiem TKS Tychy w sezonach 2011-2012, 2012-2013 i 2013-2014) Razem z kolegami odnosił największe sukcesy w historii klubu awans do II ligi do I ligi i sezon w I lidze . Znany bardzo dobrze wszystkim fanom siatkówki Marcin Kozioł.

Rafał Maluchnik – rozegranie – pomimo młodego wieku Rafał bardzo dobrze radzi sobie na pozycji rozgrywającego. Podczas testów prowadzonych przez nasz sztab szkoleniowy uzyskał pozytywną rekomendacje naszych trenerów.


Źródło : https://www.facebook.com/TYSKI-KLUB-SIATKARSKI