Przedłużony kontrakt Stepana Hirśkyiego.

Stepan HirśkyiW związku z awansem na zaplecze Ekstraklasy, automatycznemu przedłużeniu uległa także umowa Stepana Hirśkyiego. Kontrakt ukraińskiego pomocnika obowiązuje do ostatniego dnia grudnia 2017 roku.

Sympatyczny zawodnik do tyskiej drużyny trafił przed rozpoczęciem rundy wiosennej minionych rozgrywek. Podpisał wówczas roczny kontrakt, który po awansie GKS do I ligi został przedłużony o kolejne dwanaście miesięcy.

W trójkolorowych barwach zagrał wiosną w 13 ligowych spotkaniach, w których zdobył trzy bramki. Najważniejsze i zarazem najbardziej efektowne z tych trafień zaliczył w ostatnim meczu ze Stalą Mielec, które dało tyskiemu zespołowi zwycięstwo i bezpośrednią promocję na zaplecze Ekstraklasy.

Bramkę Stepana w meczu ze Stalą Mielec z pewnością wszyscy zapamiętamy na długo. Cieszymy się, że zostaje z nami na dłużej, bo wiosną pokazał, że sprowadzenie go do Tychów było dobrym posunięciem. Stanowił mocny punkt środka pola naszej drużyny i jesteśmy przekonani, że swoje piłkarskie walory pokaże również na pierwszoligowych boiskach – mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/